– Mirzec Podborki

Zakończyły się prace przy remoncie 1374-metrowego odcinka drogi gminnej łączącej Mirzec-Majorat i Mirzec-Podborki. Mieszkańcy mają do dyspozycji drogę o nawierzchni bitumicznej z obustronnymi poboczami i nowym oznakowaniem.

Prace przy remoncie drogi zakończyły się zgodnie z terminem przewidzianym w umowie – do końca listopada 2024 roku.

We wtorek 10 grudnia odbył się odbiór wyremontowanej drogi. Uczestniczyli w nim …

[logoshowcase dots="false"]
Powrót do góry