Udany występ naszych siatkarzy - Gmina Mirzec

Podopieczni Przemysława Strabanika doskonale spisali się podczas sportowych imprez w Leżajsku, podczas których rywalizowali z zawodnikami z województw świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego.

Na zakończenie roku zawodnicy z Mirca uczestniczyli w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Leżajsk. 28 grudnia chłopcy z rocznika 2010 i młodsi w kategorii „Młodzik” zajęli trzecie miejsce. Wyprzedzili ich drużyny z Gorlic i Leżajska. Drużyna z Mirca wystąpiła w składzie: Wojciech Ochab, Karol Niewczas, Ignacy Michałków, Marcel Rokita, Kacper Barszcz i Jakub Rokita. 29 grudnia w grupie 14 zespołów wystartowali zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. Reprezentanci gminy Mirzec: Tomasz Bąk (SP Tychów Stary) i Jakub Strabanik (SP Małyszyn) zajęli pierwsze miejsce pokonując zawodników z Brzeska i Gorlic. Piąte miejsce zajęła druga załoga z Mirca w składnie Wojciech Koriat i Michał Stachowicz. Gminę w turnieju reprezentowali także Michał Minda i Paweł Pawlik.