Turniej siatkarski na święto niepodległości - Gmina Mirzec

Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej został zorganizowany w mirzeckiej hali sportowej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Mirzec Mirosława Seweryna odbył się 12 listopada. Wzięło w  nim udział 12 drużyn ”dwójek” chłopów rocznik 2012 i młodszych. W otwarciu turnieju uczestniczył wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, który życzył zawodnikom udanej sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Jedynki Biecz. Drudzy byli siatkarze Ateny Lodowej Tomaszów a trzeci – zawodnicy Volley Brzesko. Reprezentanci gminy Mirzec uplasowani się na czwartej pozycji. Gminę Mirzec w sobotnim turnieju reprezentowali: Tomasz Bąk, Jakub Strabanik, Wojciech Koriat, Kornel Myszka, Wiktor Mandecki, Marcel Kozieł, Jan Rafalik, Michał Stachowicz, Grzegorz Stopmor, Paweł Pawlik, Rostyslaw Semeniuk i Michał Minda.