Siatkarski Turniej „Czwórek” o puchar Wójta Gminy Mirzec odbył się w sobotę 28 marca w hali sportowej w Mircu.
W ogólnopolskich siatkarskich zmaganiach uczestniczyły bardzo mocne drużyny z czerech województw. Poziom rywalizacji był wyrównany. Ostateczna rywalizacja kształtuje się następująco:
MMKS Mińsk Mazowiecki
AKS Rzeszów
Volley Brzesko
Saska Warszawa
MTS Leonard Mirzec 1
MTS Leonard Mirzec 2
UKS 22 Kraków.
Zobacz więcej zdjęć

