– Młodzież Zapobiega Pożarom

Sześcioro uczniów szkół podstawowych z gminy Mirzec otrzymało z rąk wójta gminy Mirzec Mirosława Seweryna nagrody za udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” edycja 2021.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”- edycja 2021 przeprowadzony został przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej i Zarządy Oddziałów Związku. Ze względu na pandemię zdecydowano o …

[logoshowcase dots="false"]
Powrót do góry