23 tysiące złotych trafiło do puszek wolontariuszy kwestujących na starym cmentarzu w Mircu na odnowę zabytkowych nagrobków, płyt nagrobnych i krzyży na mirzeckiej nekropolii.
Zbiórkę od początku w 2015 roku organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Zabytków Parafii św. Leonarda w Mircu. W tym roku kwesta trwała dwa dni: 1 i 2 listopada. Kwestowało ponad 90 osób …

