Częściowo zmienił się skład Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrożance, wybrano także nowych członków Komisji Rewizyjnej i delegatów na zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP.
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP w Ostrożance odbyło się w sobotę 21 lutego. Uczestniczyli w nim wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, wiceprzewodniczący Rady Gminy w Mircu i radny Ostrożanki Radosław Gralec, komendant Powiatowej Straży …

