– Przygotowania do budowy nowego szlaku pieszo-rowerowego

Podpisanie umowy na opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy ciągu pieszo-rowerowego od strefy rekreacji Mirzecka Przystań wzdłuż ulic Dworskiej i Topolowej w Mircu do skrzyżowania z drogą powiatową w Tychowie Nowym.

Ruszają prace nad dokumentacją projektową dotyczącą budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ulicach Topolowej i Dworskiej w Mircu. To jeden z zaplanowanych etapów połączenia Mirca i Starachowic szlakiem turystycznym.

W czwartek 14 maja wójt Gminy Mirzec Mirosław Seweryn przy kontrasygnacie Skarbnik Gminy Urszuli Barszcz podpisał umowę z firmą projektową „Ajko” Artur Kręcisz na opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy ciągu pieszo-rowerowego od strefy rekreacji Mirzecka Przystań wzdłuż ulic Dworskiej i Topolowej w Mircu do skrzyżowania z drogą powiatową w Tychowie Nowym.

Koszt dokumentacji projektowej zleconej przez gminę Mirzec opracowywanej na podstawie ustawy ZRID to kwota 241 695 zł. Zakładany termin wykonania dokumentacji to 18 miesięcy od daty podpisania umowy. Dokumentacja jest częścią projektu powstania ciągu pieszo-rowerowego łączącego centrum rekreacyjne w Mircu z rondem w Tychowie Starym a docelowo – przez budowany obecnie przy drodze wojewódzkiej 744 ciąg pieszo-rowerowy z Tychowem Starym Podlesiem i dalej ścieżką rowerową -ze Starachowicami. Dokumentacja ciągu pieszo-rowerowego przy drodze powiatowej od Tychowa Nowego do ronda w Tychowie Starym będzie opracowywana przez władze Powiatu Starachowic przy udziale gminy Mirzec. Zostało już ogłoszone postępowanie przetargowe na opracowanie tej dokumentacji.

Jak mówi wójt Mirosław Seweryn, proces projektowy związany też z koniecznością pozyskania gruntów poprzez ich wywłaszczenie pod planowany ciąg pieszo-rowerowy będzie prawdopodobnie długotrwały. Gmina Mirzec dołoży wszelkich starań, aby w ciągu najbliższych lat po pozyskaniu środków zewnętrznych ciąg pieszo-rowerowy został wybudowany i przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez oddzielenie ruchu niezmotoryzowanego od ruchu samochodowego oraz zwiększenie komfortu codziennego przemieszczania się mieszkańców. Może on też zachęcać  do aktywnego trybu życia i korzystania z ekologicznych form transportu. Dodatkowo ciąg pieszo-rowerowy zwiększy atrakcyjność turystyczną gminy, umożliwiając rozwój turystyki rowerowej i rekreacyjnej oraz lepszy dostęp do lokalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych.

Loading Viewer…

[logoshowcase dots="false"]
Powrót do góry