Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek Pracownikom Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Mirzec, jej filii oraz szkolnych bibliotek życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, twórczej inwencji w propagowaniu czytelnictwa oraz wielu wiernych czytelników.
Składamy serdeczne podziękowania za wkład pracy w upowszechnianie i promowanie czytelnictwa, szerzenie wiedzy na temat literatury i jej twórców oraz promowanie kultury języka polskiego.
Niech Wasze biblioteki tętnią życiem będąc miejscami inspiracji, a codzienna praca spotyka się z wdzięcznością i uznaniem czytelników książek i przyjaciół bibliotek.
Przewodnicząca Rady Gminy w Mircu Wójt Gminy Mirzec
Sylwia Błach Mirosław Seweryn
wraz z radnymi
Loading Viewer…


