Środa, 8 lipca 2020
imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Strona główna

Nagrody za ciężką pracę i dobra zabawa

13.01.2013 | Napisał: Admin | Kategoria: Informacje ze szkół

Nadeszły wreszcie oczekiwane przez wszystkich uczniów zimowe ferie. Zanim jednak zabrzmiał dzwonek ogłaszający koniec pierwszego semestru, w szkole podstawowej w Osinach odbyło się jego podsumowanie.

 


Podczas apelu dyrektor Zofia Siwiec wyróżniła i pochwaliła uczniów z poszczególnych klas, którzy wyróżnili się pod względem nauki i zachowania. Na ciepłe słowa z jej strony zasłużyli również najlepsi czytelnicy. Szkołę odwiedzili tego dnia policjanci, którzy wręczyli nagrody uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bezpieczne ferie – bezpieczne zabawy zimowe” zorganizowanego przez Powiatową Komendę Policji i SP nr 13 w Starachowicach. Na wyróżnienie w nim zasłużyła praca Weroniki Nowak. Podczas spotkania z dziećmi policjanci wygłosili również pogadankę na temat, jak bezpiecznie spędzić zimowe ferie. Pani dyrektor wręczyła także nagrody uczniom, którzy wykazali aktywność, biorąc udział w różnych konkursach. Ma to zachęcić dzieci do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności oraz rozwijania swoich zainteresowań.

Po południu odbył się bal karnawałowy, otwarty przez panią dyrektor walczykiem. Taniec belgijski i „kaczuchy” rozgrzały wszystkich i wprowadziły w nastrój doskonałej zabawy, w prowadzenie której zaangażował się Samorząd Uczniowski pod opieką Iwony Ankurowskiej i Eweliny Śpiewak. Wielki aplauz wywołała wspaniała parada strojów karnawałowych w wykonaniu uczniów klas młodszych. O regenerację sił po szalonych tanecznych popisach zadbała Rada Rodziców, która przygotowała słodki poczęstunek. Teraz czas na aktywny odpoczynek i bezpieczne zabawy na śniegu, do których zachęca wspaniała zimowa pogoda.
Tekst i foto: SP Osiny 

 

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl