Czwartek, 9 lipca 2020
imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

Strona główna

Sportowy festyn - podsumowanie rozgrywek

10.09.2012 | Napisał: Admin | Kategoria: Sport

Na oddanym rok temu do użytku nowoczesnym boisku w Tychowie Nowym nastąpiło podsumowanie rozgrywek o miano „Najbardziej usportowionej miejscowości gminy Mirzec” oraz o „Puchar Wójta Gminy Mirzec”.

 

 

W niedzielne przedpołudnie, 9 września 2012 roku do Tychowa Nowego przybyli uczestnicy dwóch najbardziej prestiżowych rozgrywek przeprowadzonych na terenie naszej gminy. Nagrody wręczał wójt Marek Kukiełka, który był jednocześnie sponsorem imprezy mającej charakter sportowego festynu.

Najlepszym zespołom wójt Marek Kukiełka oraz organizator Przemysław Strabanik wręczyli nie tylko okazałe puchary, ale również komplety sportowych strojów, jakie udało się pozyskać w ramach unijnego projektu "Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców gminy Mirzec - rozgrywki piłki siatkowej dla najmłodszych", prowadzonych od początku marca do czerwca w hali Gimnazjum Publicznego w Mircu. Jego autorem był Przemysław Strabanik. Projekt składał się ze wspomnianych już rozgrywek o miano najbardziej usportowionej miejscowości, piłki siatkowej dla dzieci, ligi halowej, zajęć piłki nożnej dla dziewcząt i wyjazdu sportowo-rekreacyjnego do Bocheńca.

W "Pucharze Wójta" najlepszą drużyną okazała się Poddąbrowa. Wyprzedziła ona Tychów Stary i Gadkę. W klasyfikacji na najbardziej usportowioną miejscowość zwyciężyła Poddąbrowa przed Tychowem Młodym i Tychowem Nowym. Wyniki poszczególnych rozgrywek zamieszczone są na podstronie "Sport".

Po niedzielnym festynie rozegrano sparingi, które były przygotowaniem do mającej się rozpocząć za tydzień „Ligi szóstek” oraz pałaszowano mistrzowsko przygotowane przez Przemysława Strabanika kiełbaski z rusztu.

Tekst J.R. Foto: J.R., Justyna Niewczas, Katarzyna Derlatka

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl