imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

Strona główna

Puchar Wójta dla Poddąbrowy

30.08.2012 | Napisał: Admin | Kategoria: Sport

6 ekip z terenu gminy Mirzec rywalizowało o Puchar Wójta. W finale rozegranym  w dzień dożynek zwyciężyła ekipa Poddąbrowy. Oficjalne wręczenie pucharu oraz nagród odbędzie się 9 września  podczas inauguracji piłkarskiej ligi piątek.

Eliminacje do rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Mirzec miały miejsce w niedzielę 19 sierpnia. Wystartowały w nich ekipy: Tychowa Nowego, Tychowa Starego, Gadki, Trębowca, Poddąbrowy i Osin. Do finału zakwalifikowały się 3 drużyny, które 26 sierpnia w Tychowie Nowym, na boisku ze sztuczną nawierzchnią rywalizowały systemem "każdy z każdym".
Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy reprezentujący Mirzec Poddąbrowę: Kamil Jaśkiewicz, Mateusz Jaśkiewicz, Krzysztof Gralec, Filip Wiśnios, Przemysław Kurek, Damian Brzeski, Mariusz Sobczyk, Sebastian Ziewiecki, Maciej Świat i Krystian Niewczas.
Drugie miejsce zajął Tychów Stary, który większą liczbą strzelonych bramek wyprzedził Gadkę.