Poniedziałek, 3 sierpnia 2020
imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Strona główna

V Memoriał Mirosława Cedry

28.10.2019 | Napisał: Admin | Kategoria: Sport

Drużyna Tychowa Starego zwyciężyła w piłkarskim V Memoriale Mirosława Cedry.

 

 

 

Ciepły sobotni wieczór sprzyjał rozgrywkom przeprowadzonym na mirzeckim orliku w ramach V Memoriału Mirosława Cedry. 6 zespołów grało systemem każdy z każdym. Zespół Tychowa Starego wygrał wszystkie pojedynki.
Końcowa kolejność
1. Tychów Stary
2. Małyszyn
3. Chilli Starachowice
4. Trębowiec
5. Tychów Nowy
6. Gadka

Zawody zorganizowało Mirzeckie Towarzystwo Sportowe „Leonard”. Nagrody wręczali: pani Elżbieta Cedro, wójt Mirosław Seweryn, prezes MTS Damian Szyszka, wiceprzewodnicząca MTS Małgorzata Spadło, członek zarządu MTS Mariusz Chmielewski oraz wiceprzewodniczący MTS Przemysław Strabanik, który mecze sędziował.

W czasie podsumowania rozgrywek wręczono również nagrody dla najlepszych zespołów corocznego turnieju o miano najbardziej usportowionej miejscowości gminy Mirzec. Sprzęt sportowy ufundowany przez Wójta Gminy Mirzec wręczono wg kolejności zajętych miejsc:
1. Gadce
2. Małyszynowi
3. Osinom
4. Tychowowi Staremu.

W niedzielę modlono się na sumie za duszę zmarłego samorządowca Mirosława Cedry, który w radzie gminy koordynował rozgrywki sportowe i sam w nich uczestniczył, a na co dzień był niezwykle dobrym człowiekiem otwartym na ludzkie problemy.

Po mszy wójt Mirosław Seweryn, przewodniczący Rady Gminy w Mircu Jan Zawisza, przewodnicząca komisji kultury Anna Kawalec, radny Kazimierz Kozieł, przewodniczący MTS „Leonard” Damian Szyszka i nadzieja mirzeckiej piłki Franciszek Kawalec w obecności rodziny Mirosława Cedry złożyli na jego mogile wieniec i pomodlili się za duszę zmarłego oraz dusze innych zmarłych samorządowców.

Pani Elżbieta Cedro podziękowała wszystkim organizatorom oraz uczestnikom memoriału i niedzielnej mszy za pamięć o małżonku.

Tekst i foto: Jacek Rafalski

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl