Czwartek, 13 sierpnia 2020
imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza

Strona główna

Gadka. Pierwszoklasiści już po ślubowaniu

09.10.2019 | Napisał: Urzad Gminy Mirzec | Kategoria: Informacje

Jedenaścioro uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Gadce złożyło ślubowanie i stało się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

 

 

W ślubowaniu, które odbyło się 9 października w Szkole Podstawowej w Gadce uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn oraz Sylwia Błach, radna z Gadki.

Przybyłych na uroczystość przywitała dyrektor szkoły Lidia Drożdżał, po czym głos dostali pierwszoklasiści. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki udowadniając, że przez kilka tygodni w szkole już się sporo nauczyli i że są gotowi z radością pogłębiać swoją wiedzę. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie każdy z nich został pasowany na ucznia przez dyrektor szkoły Lidię Drożdżał. Po stresie przyszedł czas na o wiele przyjemniejsze rzeczy. Uczniowie odebrali wiele życzeń od dyrektor Lidii Drożdżał, wójta gminy Mirosława Seweryna, radnej Sylwii Błach, wychowawczyni Anny Rafalskiej oraz Grzegorza Parszewskiego, przedstawiciela rodziców pierwszoklasistów. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki na dobry początek nauki. Spotkanie zakończyła wspólna pamiątkowa fotografia.

W pierwszej klasie w Szkole Podstawowej w Gadce uczą się: Julia Brylska, Maja Cenda, Julia Kaluga, Natalia Makowska, Michał Minda, Iga Parszewska, Julia Piętak, Nadia Pomorska, Piotr Raczyński, Marcel Stasiak i Paweł Stasiak. Ich wychowawczynią jest Anna Rafalska.

Uczniom pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Gadce życzymy wielu sukcesów w nauce, serdecznych przyjaźni i przeżycia wspaniałej, szkolnej przygody!

Tekst i fot. Urząd Gminy w Mircu

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl