Sobota, 19 września 2020
imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Strona główna

Podziękowania i kwiaty dla pani dyrektor

26.07.2019 | Napisał: Urzad Gminy Mirzec | Kategoria: Informacje

Podziękowania za wieloletnią pracę, bukiet kwiatów i pamiątkowy grawerton otrzymała podczas piątkowej sesji Rady Gminy w Mircu doktor Elżbieta Tunia-Niewczas.

 

 

Krótka uroczystość, która odbyła się podczas sesji Rady Gminy w Mircu 26 lipca, miała związek z przejściem doktor Elżbiety Tuni-Niewczas na emeryturę. Za 18 lat pracy na stanowisku dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ośrodka Zdrowia w Mircu pani doktor podziękował wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn.

- Chciałbym serdecznie podziękować pani dyrektor za długie lata pracy na stanowisku dyrektora i jako lekarza w ośrodku zdrowia. Doskonale łączyła pani funkcję lekarza oraz dyrektora ośrodka zdrowia. Dziękuję za wiele lat pracy oraz za trud włożony w nadzorowanie remontu ośrodka. Życzę wiele zdrowia, zadowolenia ze spełniających się planów i marzeń – powiedział wójt Mirosław Seweryn.

Elżbieta Tunia-Niewczas podziękowała za pamięć i za życzenia. Jak powiedziała, większość ze 26 lat pracy przepracowała, dbając o zdrowie pokoleń mieszkańców gminy Mirzec. W Mircu zaczęła pracować w 1984 roku, 18 lat była dyrektorem placówki.

- Cały czas starałam się traktować swoją pracę jak misję, a nie tylko jako pełnienie funkcji dyrektora. Czuję się częścią społeczności mirzeckiej i zawsze czułam się tu bardzo dobrze. Myślę, że mam powołanie do zawodu lekarza. Praca z ludźmi to jest bardzo dobra szkoła życia. Ten etap życia się kończy, ale zaczyna się kolejny. W pamięci pozostaną ludzie i zdarzenia, a warto zachować w sercu dobre wspomnienia – powiedziała Elżbieta Tunia-Niewczas, dziękując za lata wsparcia otrzymywanego od władz gminy Mirzec oraz współpracowników.

Obecnie obowiązki dyrektora Ośrodka Zdrowia w Mircu pełni doktor Janusz Krupa. Na stanowisko dyrektora placówki zostanie ogłoszony konkurs. W piątek 26 lipca mirzeccy radni podjęli uchwałę w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na to stanowisko.

Tekst i foto: Urząd Gminy w Mircu


 

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl