Piątek, 23 sierpnia 2019
imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

Informacje ze szkół

Nagrodzeni za wiedzę

19.06.2019 | Napisał: Urzad Gminy Mirzec | Kategoria: Informacje ze szkół

Najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w gminnych konkurach, odebrali nagrody za swoje osiągnięcia.

 

 

 

Wręczenie nagród odbyło się we wtorek 18 czerwca w Urzędzie Gminy w Mircu. Nagrody: książki i gry edukacyjne oraz pamiątkowe dyplomy wręczał wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, Sylwia Błach, radna pracująca w Komisji zdrowia, oświaty i kultury  oraz organizatorzy poszczególnych konkursów: Maria Bernatek, Mirosław Niewczas oraz Tomasz Kuźdub. Rozstrzygnięte zostały XVIII Gminny Konkurs Matematyczny „As”, XVIII Gminny Konkurs Przyrodniczy „As” oraz XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Nagrodzonym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom pogratulował wójt Mirosław Seweryn, który życzył wszystkim udanych, radosnych wakacji.

XVIII Gminny Konkurs Przyrodniczy „As”

Tytuł „Asa Przyrodniczego" zdobył Igor Kozieł z Gadki.
Komisja konkursowa przyznała nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsca.

I miejsce

Mikołaj Lisowski z Gadki
Amelia Błach z Gadki
Marta Tomaszewska z Osin
Oliwia Chojnacka z Tychowa Starego

II miejsce

Lena Zając z Gadki
Bartosz Nowakowski z Osin
Julia Janiec z Jagodnego
Oliwia Kozieł z Tychowa Nowego

III miejsce

Konrad Stępień z Tychowa Nowego
Julia Kozieł z Tychowa Starego
Dominik Serafin z Tychowa Starego
Aleksander Cioroch z Mirca
Maciej Stępień z Mirzec
Amelia Płusa z Tychowa Nowego
Nikola Zając z Trębowca
Maria Tyszczuk z Mirca
Amelia Garbala z Trębowca
Lena Sieczka z Jagodnego

Nagrody za udział:

Natalia Nowak z Jagodnego
Aleksandra Potrzeszcz z Trębowca
Natalia Madajewska z Jagodnego

XVII Gminny Konkurs Matematyczny „As”

I miejsce

Oliwia Chojnacka z Tychowa Starego
Lena Spadło z Mirca
Maciej Stępień z Mirca

II miejsce

Bartłomiej Krzak z Mirca
Krystian Zagajny z Gadki
Paweł Celuch z Mirca
Wiktor Podgórski z Tychowa Starego

III miejsce

Amelia Plusa z Tychowa Starego

Wyróżnienia

Bartosz Nowakowski z Osin
Amelia Garbala z Trębowca
Aleksandra Potrzeszcz z Trębowca
Mikołaj Lisowski z Gadki

XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce

Amelia Garbala z Trębowca
Paulina Gralec z Mirca
Julia Działak z Jagodnego

II miejsce

Sebastian Dróżdż
Marcelina Młudzińska z Mirca
Karolina Podgórska z Tychowa Starego

III miejsce

Wiktor Dziewierz z Tychowa Nowego
Agata Turek
Dominika Gwóźdź

Wszystkim nagrodzonym uczniom, ich opiekunom i nauczycielom oraz rodzicom serdecznie gratulujemy!

Tekst i foto: Urząd Gminy w Mircu


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007




Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn tel. (041) 27 67 171 wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 marta.ziomek@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn Tel. (041) 27 67 174 wanda.wegrzyn@mirzec.pl





Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl