Wtorek, 11 sierpnia 2020
imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Strona główna

Sala gimnastyczna w Tychowie Starym coraz bliżej ukończenia robót

08.03.2019 | Napisał: Urzad Gminy Mirzec | Kategoria: Informacje

W piątek 8 marca w terenie budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Tychowie Starym odbyła się rada budowy.

 

 

 


Postępy prac oceniał zespół, w skład którego weszli wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, kierownik Referatu Inwestycji Ryszard Nowak, Cezary Stanisławek właściciel firmy Czarbud, która buduje obiekt, inspektor nadzoru Mieczysław Szczodry, projektant Piotr Bogusiewicz z firmy Maxpol oraz Jan Domagała inspektor nadzoru instalacji elektrycznych.

Budynek jest przykryty dachem, otynkowany, ma drzwi oraz okna. Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Pracownicy firmy Czarbud wykańczają pomieszczenia przyszłych szatni i sanitariatów dla dziewcząt, chłopców i osób niepełnosprawnych, magazynów na sprzęt sportowy, sali ćwiczeń siłowych. Prace prowadzone są także w sali gimnastycznej, która po zakończeniu robót będzie przystosowana do gry w tenisa, piłkę ręczną, siatkówkę, piłkę nożną, halową i koszykówkę. Już teraz duże wrażenie robi widok z antresoli na piętrze na salę gimnastyczną. Gotowy jest też łącznik, którym uczniowie będą przechodzić ze szkoły na lekcje wychowania fizycznego.

Jednocześnie prowadzone są roboty na zewnątrz. Z tyłu budynku powstaje parking, który otoczony zostanie zielenią. Przebudowana zostanie też droga dojazdowa do sali gimnastycznej.

Oddanie budynku do użytku planowane jest na koniec roku szkolnego. Koszt budowy to ponad 2 miliony złotych, z czego gmina Mirzec otrzymała 800.000 złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Tekst i foto: Urząd Gminy w Mircu

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl