Piątek, 18 września 2020
imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

Strona główna

Grant od gminy na aktywizację młodzieży

05.04.2018 | Napisał: Admin | Kategoria: Informacje

Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn podpisał umowę z przedstawicielami Stowarzyszenia „Twoja Szansa”. W imieniu organizacji pozarządowej umowę podpisali prezes Anna Potrzeszcz i wiceprezes Daniel Mytnik. Ze strony Urzędu Gminy w Mircu umowę kontrasygnowała skarbnik Wanda Węgrzyn.

 

Zgodnie z umową, Urząd Gminy w Mircu przekaże Stowarzyszeniu „Twoja Szansa” grant w wysokości 5 tysięcy złotych.

- Jest mi bardzo miło podpisywać tę umowę, jest to jeden z większych grantów kierowanych bezpośrednio do młodych mieszkańców gminy Mirzec - powiedział podczas spotkania wójt Mirosław Seweryn. – Liczę, że młodzież z gminy Mirzec skorzysta z możliwości, jakie daje przekazanie grantu finansowego Stowarzyszeniu „Twoja Szansa”.

Jak powiedzieli przedstawiciele Stowarzyszenia „Twoja Szansa” Anna Potrzeszcz i Daniel Mytnik, stowarzyszenie zamierza realizować projekty aktywizujące młodych ludzi w wieku od 15 do 20 lat, mieszkańców gminy Mirzec. Chętni do społecznego działania, aktywni młodzi ludzie będą mieć nie tylko szansę na uczestnictwo w różnych atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach. Będą mogli sprawdzić się też w konkretnych działaniach, które – co bardzo ważne – mają być realizacją ich autorskich pomysłów na aktywizację rówieśników. Kumulacja działań ma przypaść na wakacje, kiedy młodzież ma zdecydowanie więcej czasu niż w ciągu roku szkolnego.

- Liczymy na oddolną inicjatywę młodych ludzi, dla siebie zostawiamy rolę koordynatorów – podkreślili przedstawiciele Stowarzyszenia „Twoja Szansa”.

Tekst i foto: Urząd Gminy w Mircu

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl