Środa, 8 lipca 2020
imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Strona główna

Świątecznie w szkołach podstawowych

24.12.2011 | Napisał: Admin | Kategoria: Informacje ze szkół

W każdej ze szkół uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami przygotowali jasełka wprowadzające w świąteczny nastrój. Prezentujemy krótkie relacje z Mirca i Trębowca.

 

 

 

22 grudnia w Szkole Podstawowej w Mircu był dniem przedświątecznych życzeń. W klasach odbyły się tradycyjne opłatkowe spotkania z wychowawcami. Zwieńczeniem tego radosnego dnia były "Jasełka" wystawione przez uczniów klas V-VI pod kierownictwem księdza Dariusza Jasińskiego.
Tekst: Szkoła Podstawowa w MircuNiechaj blask Gwiazdy Betlejemskiej przynosi miłość do Waszej Rodziny. Niech zdrowie w Waszym domu zagości. Wielu łask od Bożej Dzieciny, wszelkiej w Nowym Roku pomyślności – takie życzenia zabrzmiały w Szkole Podstawowej w Trębowcu podczas wigilijnego spotkania dzieci, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: sołtysa Stanisława Seweryna i radnego Andrzeja Pomorskiego.

Uczniowie klas starszych przypomnieli słowem i kolędą wydarzenia niezwykłej nocy - narodzenie Bożej Dzieciny oraz opowiedzieli o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem.
Świąteczny nastrój zapanował podczas składania życzeń. Wspólne śpiewanie kolęd sprawiło, że wszyscy uczestnicy spotkania poczuli się jak w jednej wielkiej rodzinie.

Podczas spotkania uczniowie klas 0-VI otrzymali nagrody za udział w konkursie polegającym na wykonaniu choinkowych ozdób i świątecznych pocztówek.

Akademia została przygotowana przez dzieci pod kierunkiem pań: Dróżdż i  Dudek.
Tekst: Szkoła Podstawowa w Trębowcu

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl