imieniny: Anieli, Renaty, Kastora

Strona główna

Sportowe podsumowania

25.07.2017 | Napisał: Admin | Kategoria: Sport

W niedzielę, 23 lipca br. na orliku podsumowano rozgrywki o miano „Najbardziej usportowionej miejscowości gminy Mirzec”.

Zwycięzcą cyklu turniejów prowadzonych przez Przemysława Starabanika została drużyna Tychowa Nowego. Na drugim miejscu znalazły się zespoły Tychowa Starego i Małyszyna, które zdobyły jednakową ilość punktów. Ostatnią nagrodzoną drużyną był Mirzec.

Nagrody w postaci sprzętu sportowego i pucharów ufundował wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn i to on dokonał ich wręczenia drużynom przybyłym na podsumowanie rozgrywek. Wartość sprzętu za miejsce pierwsze wyniosła 1600 zł, za drugie 1000 zł, a za trzecie 400 zł.

Wójt Mirosław Seweryn wręczył również pamiątkowe statuetki najlepszym zawodnikom piłkarskiej ligi halowej. Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Kłysa (Gadka), królem strzelców został Jakub Niedziela (Gadka), najlepszym zawodnikiem Mateusz Gunciarz (Gadka).