Środa, 8 lipca 2020
imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Strona główna

Wójt nagrodził

17.10.2011 | Napisał: Admin | Kategoria: Informacje ze szkół

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektorzy wszystkich szkół i przedszkoli mirzeckiej gminy oraz wyróżniający się nauczyciele otrzymali z rąk wójta Marka Kukiełki doroczne nagrody.

 

 

Spotkanie władz oświatowych z pedagogami miało miejsce 17 października w Urzędzie Gminy. Oprócz wójta Marka Kukiełki byli na nim przewodniczący komisji oświatowej Jan Raczyński oraz kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Przedszkoli w Mircu – Agata Mundzik, która powiedziała, że:  
-Spotkaliśmy się, by wyrazić szacunek dla Państwa pracy, która wymaga od nauczyciela bycia osobą wybitną, ponieważ kształtuje on charaktery młodych ludzi. Życzę Państwu satysfakcji z pracy i tego, by Wasi uczniowie wspominali Państwa tak, jak ja moich pedagogów.

 

Wójt Marek Kukiełka powiedział, że w miarę możliwości gminy będzie wspierał nauczycieli oraz placówki oświatowe, których w gminie jest 11 (8 szkół podstawowych, 1 gimnazjum i 2 przedszkola).
- Chcę w symboliczny sposób nagrodzić Państwa pracę i podziękować za trud wkładany w wychowanie młodzieży, która jest bardzo dobrą wizytówką gminy. Taką opinię słyszę od wszystkich, którzy zetknęli się z naszymi absolwentami na dalszych etapach kształcenia.

Podziękowania i życzenia złożył nauczycielom także przewodniczący komisji oświaty Jan Raczyński, wyrażając jednocześnie nadzieję, że nigdy nie zabraknie środków na oświatę.

W imieniu nagrodzonych podziękowała dyrektor Szkoły Podstawowej w Mircu Alicja Raczyńska.

Nagrodzeni zostali: Renata Koriat, Renata Dziurzyńska, Beata Witkowska, Alicja Raczyńska, Beata Stefańska, Lidia Drożdżał, Teresa Gach, Izabela Stachowicz, Renata Błędzińska, Katarzyna Rychlik, Dorota Tomkowska, Anna Surdy-Pacek, Anna Dudek, Katarzyna Strabanik, Jacek Królak, Mariusz Gralec, Sławomir Majchrzak, Mirosław Niewczas i Radosław Rosiński.

 

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl