Wtorek, 7 lipca 2020
imieniny: Estery, Metodego, Kiry

Strona główna

Dzień Edukacji Narodowej w mirzeckim przedszkolu

14.10.2011 | Napisał: Admin | Kategoria: Informacje ze szkół

O święcie swych nauczycieli pamiętały także przedszkolaki. Grupa "Biedronek" z mirzeckiego przedszkola przygotowała ze swymi rodzicami program artystyczny, który był najmilszym prezentem dla wychowców.

 

 

Święto Edukacji Narodowej to ważny dzień dla wszystkich nauczycieli. Warto wtedy pomyśleć o tych, którzy dokładają wszelkich starań, by wyposażyć najmłodszych w odpowiedni poziom wiadomości i umiejętności, zapewnić im jak najlepszą opiekę i zadbać o ich wychowanie.

Z tej okazji w przedszkolu w Mircu odbyło się spotkanie pracowników. Dyrektor Renata Koriat złożyła wszystkim serdeczne życzenia wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Jednocześnie przyznała nagrody w dowód uznania za trud i odpowiedzialną pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą: Reginie Stachowicz, Iwonie Strzelec, Ewelinie Zaborskiej oraz Jolancie Mundzik. Za wzorową pracę i sumienne wykonywanie obowiązków nagrody dostali także Wioletta Cioroch i Andrzej Barszcz. Pozostali pracownicy otrzymali dyplomy z podziękowaniami.

Jednak największą niespodziankę sprawiły swoim paniom dzieci z grupy "Biedronek". Po czujnym okiem rodziców i w całkowitej tajemnicy przygotowały krótki program artystyczny. Uroczystość uświetniły szczere życzenia i kwiaty. Ta niespodzianka była najmilszym akcentem Dnia Edukacji Narodowej w mirzeckim przedszkolu.

Tekst: Regina Stachowicz
Foto: Publiczne Przedszkole w Mircu

 

Prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersjęPrawdopodobnie Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego dodatku Flash Player.Pobierz najnowszą wersję


Urząd Gminy w Mircu
pon. 7.30-17.00

wt. - pt. 7.30-15.30

Mirzec Stary 9
27-220 Mirzec

tel./fax (0-41) 27 13 033
lub 27 13 016

Nr rachunku UG:
BS o/Mirzec
26 8523 0004 0006 0046 2000 0007
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl


Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl

Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska

Skarbnik gminy

Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl

Adres Urzędu Gminy w Mircu

sekretariat@mirzec.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza
http://epuap.gov.pl/wps/portal

Administrator strony
Jacek Rafalski admin@mirzec.pl